::: Kurumsal

 

Vizyonumuz

  Egzoz üretiminde kaliteli, çevre dostu ve ürün çeşitliliği ile öncü kuruluş olmak.

Misyonumuz

  Günümüzün ve geleceğin egzoz sistemlerindeki talepleri karşılamak
  Tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız ile uyum içerisinde üretimi maksimum düzeye çıkartmak
  Gelişen teknoloji ile birlikte kaliteyi her zaman üst düzeyde tutup, çevre dostu mamüller üretmek

Kalite Politikamız

 •   Kaliteli ve güvenilir üretim yapmak
 •   Müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak
 •   Sürekli iyileştirmeyle, kaliteyi yükseltmek ve maliyetleri düşürmek
 •   İş sürecimizi günün değişen koşul ve beklentilerine uygun bir şekilde geliştirmek
 •   Tedarikçilerimiz ile bütünleşerek, daha kaliteli malzemeler temin edip, üretimde malzemeden doğacak zararları en az düzeye indirmek
 •   Çevreye duyarlı zarar vermeden üretim yapmak
 •   Kalite yönetimine katılan Ankara Egzoz Ailesini firmamızın ana hedefler doğrultusunda motive etmek ve bu motivasyonu aralıksız güçlendirmek

Tanıtım

  ANKARA EGZOZ OTOMOTİV SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ. 1990 Yılında ANKARA markası ile
1- KALİTELİ ÜRETİM
2- ÇEVRE DOSTU ÜRETİM
3- ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ
4- MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
5- SATIŞ SONRASI HİZMET
ilkelerini benimseyerek, dkp sac ve boru kullanarak ticaret hayatına başlamıştır.

  1993 yılında ürünlerinde köklü bir değişimle ürün markasını WESTAR yapıp sac ve borularını alüminyum kaplı malzeme kullanan firma olarak sektöründe kalitesi ile öncü kuruluş olmuştur. 2008 yılında yapmış olduğu yatırımlar ile 5000 m² alana kurulmuş fabrikası, üretim kapasitesini arttıran yeni CNC makineleri, 50'yi aşkın çalışanı, 1000'i aşkın bayisi, yaptığı ihracatları, otomotiv ana üreticilerine kaliteli ürünleriyle tedarikciliği ve 2008 yılındaki yeni yapılanması ile sektöründe güçlü bir kuruluş olduğunu kanıtlamıştır.

Hakkımızda

  Firmamız 1970'li yıllardan beri faaliyet gösteren ve otomobil egzoz servisi olarak çalışan dört küçük iş yerinin 1992 yılında bir araya gelerek oluşturduğu köklü bir kuruluştur.

  Markamız WESTAR adı altında patenli olup TSE (TS 8646) belgesine sahiptir. Üretimimizin büyük çoğunluğunu yurt içine kendi kurmuş olduğumuz pazarlama ağı ile dağıtım yapmaktayız. Çok olmamakla birlikte yurt dışına da egzoz sistemleri ihraç etmekteyiz. Gelişen teknolojiye ayak uydurmak için yeni kalıp ve makineleri bünyemize katıp yeni egzoz sistemlerini yakından incelemekte ve geliştirmekteyiz.

  Bizler geçmişten almış olduğumuz tecrübe ile kaliteli ve sağlam egzoz sistemleri üretip Türkiye'de her zaman ilklerin yanında olmaktan gurur duymaktayız. Gelecekte de bu düşüncelerimizi her zaman üst düzeylere çıkartmayı hedef almışızdır.

Pazarlama

  Ankara Egzoz Otomotiv Tic. Ltd. Şti. dürüstlükten, saygıdan ve ticaret ahlakından ödün vermeyen pazarlama personeliyle, Türkiye çapında geniş bir bayi ağına sahiptir. Yapmış olduğu yurt dışı ihracatları ve 1000'i aşkın bayisi; pazarlamasının ne denliği güçlü olduğunu kanıtlar.

Üretim ve Kalite

  WESTAR markası ile kalitesini kanıtlamış olan firmamız, üretimini TUV EN ISO 9001:2008 standartlarına göre gerçekleştirir. Senelik üretimi 200.000'in üzerindedir. T.C. Sanayi Bakanlığının onayı ile üretilen egzozların garanti süreleri 2 yıldır.